Efect bilgisayar  olarak  kullanmakta olduğunuz   laser yazıcılar için  toner dolumu  yaparak orjinal fiyatlardan %80′lere varan fiyat avantajları sağlamanızı garanti ediyoruz.Yapılan tüm toner dolumların da Efect bilgisayar garantisi geçerlidir, sizde bu avantajdan Efect bilgisayar farkı ve güvencesiyle yararlanmak için bize uğrayabilirsiniz. Unutmayın yanlış yapılan toner dolumları sadece cihazınıza zarar vermekle kalmaz size uzun vadeli para, zaman ve iş gücü kaybı olarak döner.

Lazer Toner  dolumunun  önemi daha da büyüyor, firmamız toner dolumlarında da kendi yapısı ve bilgisi gereği verdiği uğraş ile sizlere sorunsuz ve kaliteli ürünler kullanarak ayrıca tonerinize gereken tüm bakımları da yaparak orijinale en yakın dolumu garanti ediyor

Firmamız toner dolumunda sizlere hem kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı garantisi veriyor,hem de dolan toneriniz bizim etiketimiz altında bitene dek ürün garantisi veriyor. Fiyat politikamız ise sizleri firmamıza daimi müşteri olarak kazandırabileceğimizi düşünerek oluşturduğumuz reel piyasa fiyatlarını barındırıyor.

Efect Bilgisayar olarak bizimle anlaşmalı firmalarımızın toner dolum işlemlerinde adreslerinden alıp tekrar adreslerine alıp gerekli bakımlarını yapıp toner dolumunu gerçeklerştirip. firmamızın garantisiyle teslim ediyoruz.

 

SIKCA SORULAN SORULAR

 

TONER DOLUMU YAZICIMI BOZAR MI?

En sık sorulan bu sorunun cevabı kesinlikle hayırdır. Toner dolumu makinenize hiç bir zarar vermemektedir. Toner dolumu yazıcılara eğer zarar vermiş olsaydı toner dolumu sektörü bunca yıl var olamaz ve gün geçtikçe daha fazla büyüyemezdi. Dünyadaki hiç bir yazıcı üreticisi,ürettiği yazıcılarda geri dönüşümsüz tüketim malzemesi kullandıramaz. Tüketici kanunlarında bile bu yer almaktadır.

Yazıcınızın garantisi bozulacak diye toner dolumu yaptırmaktan çekiniyor musunuz? Öyleyse gelin birlikte basit bir hesap yapalım.

Örneğimiz için orta ölçekli bir firmayı ele alalım. X firması, ofiste kullanılmak üzere çok fonksiyonlu siyah beyaz bir lazer yazıcı alıyor. Bu firma ayda ortalama 1 toner tüketiyor. Çok fonksiyonlu bir lazer yazıcının fiyatı piyasada ortalama 450,00 TL civarındadır. Garantisi ise 2 yıldır. Bu firma garantinin bozulmasından çekinip orijinal toner almayı seçerse;

Ayda 1 toner = ~250,00 TL

Senede 12 toner = 250 x 12 = 3.000,00 TL

2 Senede = 3,000 x 2 = 6,000,00 TL (Bu paranın %80?i yurtdışına ödeniyor, kullanmayıp attığınız tonerler çevreyi kirletiyor.)

2 Sene boyunca tonere ödenecek para yaklaşık 6.000,00 TL olacaktır. Peki bu bedel ne pahasına ödenecek? 450,00 TL?lik bir makinenin garantisi bozulmasın diye mi?

Bir de şöyle bir hesap yapalım. X firması dolum yaptırmayı tercih etsin. Dolum fiyatı siyah beyaz bir lazer yazıcı için ortalama 30,00 TL?dir.

Ayda 1 toner dolum = ~30,00 TL   Orijinale göre tasarruf = 220,00 TL

Senede 12 toner dolum = 30 x 12 = 360,00 TL   Orijinale göre tasarruf = 2.640,00 TL

2 Senede = 360 x 2 = 720,00 TL    Orijinale göre tasarruf = 5.280,00 TL

Bu hesaba göre toner dolumu yaparak ayda 220,00 TL tasarruf yapan firma 4 Ay sonra 880,00 TL tasarruf ile lazer yazıcıyı fazlasıyla  amorti edecektir. İki yıl boyunca ise toner dolumu yaparak kullandığı laser yazıcıyı 6 kez amorti etmiş olacaktır.

Bu hesap kullanılan laser yazıcıya göre değişiklik gösterir. Bazı cihazlar kendini 1 toner dolumda bile amorti ederlerken bazı cihazların amortisi 5-6 dolumda olabilir.

Dolum yapılan tonerin  yazıcıyı bozma ihtimali yoktur

DOLUM YAPTIRDIĞIM  TONER  ORİJİNAL GİBİ PERFORMANS VERİR Mİ?

Toner dolumu makineye zarar vermediği gibi performans bakımından da orijinal tonerlerle aynı performansı vermektedir. Dolum yaptırdığınız tonerler makinenizde bir problem çıkarmadan nasıl kullanılabiliyorsa performans bakımından da orijinal tonerlerle birebir aynı performans sergileyerek kullanılmaktadır.  Problemli olan tonerler müşterimize işleme sokulmadan önce bildirildiği için sorun çıkması gibi bir ihtimal de yoktur.

 

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN